Продавець Теплий Дім розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
93 відгуків
Безкоштовна доставка вхідних дверей на Н.П. за передоплатоюПодивитись

Орбітальні шліфувальні машини

Для багатьох вибір обладнання для шліфування поверхні може стати питанням, що вимагає часу для більш детального ознайомлення з питанням. З цим ми можемо вам допомогти: пропонуємо вивчити кращі орбітальні шліфувальні машини по дереву та інших поверхонь, а саме – орбітальні. Їх ще називають ексцентриковими.

Чим же вони такі хороші? Відповідь очевидна: якістю роботи. Варто зауважити, що орбітальні шліфувальні машини – це інструменти шліфування і обробки поверхні на завершальному етапі. Цей прилад використовується для кропіткої, акуратною й досить тонкою фінішної роботи, а не грубого і швидкого зносу верхнього шару. Для останнього типу робіт більше підійдуть інші види шліфувального устаткування.

Отже, ексцентрикова (орбітальна) шліфувальна машина, купити яку ви потім вирішите, повинна відповідати всім критеріям якості. Але для початку варто зрозуміти, як саме вона працює.

Принцип роботи орбітальної шліфувальної машини

У роботі задіяний ексцентриковий механізм. Такі характеристики шліфувальної машини як обертання і коливальні рухи, що відбуваються одночасно, дозволяють досягти ідеального ефекту, а саме – гладкої поверхні після обробки.

Зміщення вертикальної осі підошви відносно осі двигуна створює рух, яке називають орбітальним. Існують орбітальні шліфувальні машини з регулюванням коливальних рухів ексцентрика. Таким чином, можна самостійно визначити, якою буде шліфування: більш грубою або ж навпаки – тонкої і філігранної.

Важливі параметри орбиталок

Визначити кращі орбітальні шліфувальні машини можна відносно конкретного користувача, т. к. скільки людей – стільки й думок. Але можна виділити деякі параметри, які впливають на загальну працездатність інструменту та кінцевий результат його роботи.

Серед них такі:

1. Частота обертання і коливання.

Вимірюється в кількості оборотів в хвилину. Зазвичай цей показник становить 4-14 тис. об/хв. Частота коливань більше частоти обертання приблизно в 2 рази.

2.  Крутний момент підошви.

Цей процес відбувається по інерції, але є машини, де можна самостійно визначати ексцентриковий обертальний рух – режим примусового обертання. Властивий потужним продуктивним інструментів.

3.  Потужність.

Орбітальна шліфувальна машина середньої ціни найчастіше буде мати потужність в межах 200-450 Вт. Це робить її продуктивність придатною для більшості поставлених завдань. Але є і виключення – надпотужні моделі потужністю близько 900 Вт.

4.  Вібрація.

У хороших інструментів рівень вібрації мінімізований, що, відповідно, веде до більш точної і акуратної обробки. За допомогою противаги можна знизити побічні прояви у вигляді сильної вібрації.

5.  Зміна шліфувальної підошви.

Від діаметра підошви залежить те, наскільки велику площу інструмент захопить при обробці. А це, у свою чергу, на швидкість роботи. Два основних діаметра (125 і 150 мм) зустрічаються найбільш часто. Іноді в комплектації присутні підошви нестандартного розміру (80 або 90 мм).

6. Підбір витратного матеріалу.

Считается, что подбор абразива для шлифмашины – дело не менее ответственное, чем выбор самого инструмента. В зависимости от желаемого результата мастер выбирает абразивный круг с необходимой зернистостью (чем больше она больше, тем грубее обработка). Но здесь еще стоит учесть и тип обрабатываемого материала.

Орбитальная шлифовальная машина: купить или обойтись?

Ответ на этот вопрос может дать только покупатель. При этом, оценив все преимущества товара от ТМ «Зенит Профи», он вряд ли сможет отказаться от качественного инструмента.

Яскравим прикладом служить орбітальна шліфувальна машина, відгуки на яку вельми вражають – ЗШО-600 2П профі:

  1. потужний двигун з подвійною ізоляцією,
  2. комплектація двома платформами різного діаметру,
  3. можливість регулювання швидкості,
  4. зручні рукоятки,
  5. пилозбірник.

Оцінивши це виріб можна зробити висновок: подбавши про деталі, виробник подбав про свого клієнта. Саме тому шліфувальне обладнання від «Зеніт Профі» припаде до смаку більшості користувачів.

Купуйте якісний продукт оригінального виробництва і насолоджуйтеся його роботою!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner